Poleć znajomym

Śniadanie z musem jabłkowym

Jak zbierać punkty?

Autor: (2455 pkt.)
Ekspert Kulinarny - Przepis z bloga: 2tea2room22

Sposób przygotowania

  1. Proszę państwa oto śniadanie mistrzyni:

  2. 50g płatków owsianych górskich zalewany jakieś 5 mm ponad poziom, wrzątkiem. 2-3 łyżeczki musu jabłkowego, który składa sie z następujących składników:

  3. [tu fanfary, kurtyna idzie w górę]

  4. JABŁEK

  5. ilość: do zmęczenia

  6. Jabłka obdzierasz ze skóry i bezwzględnie patroszysz po czym rozczłonowujesz na mnniejsze kawałki. Wrzucasz je do gara , podlewasz dosłownie minimalna ilością wody i smażysz je, aż nie wykrwawią się ze soku. Po lekkim ostudzeniu tych że szczątków, zabierasz się do rozczłonowania pozostałości blenderem. Miksujesz aż nie powstania musowo-jabłkowa jatka. Słoiki wyparzasz, wkładasz mus, zakęcasz i ostawiasz do góry dnem. Tak przygotowane słoikowe dowody zbrodni chowasz do kredensu bądź spiżarki i otwierasz przy, o na przykład moim śniadaniu. Uwaga, taka zbrodnia pozostawia zawsze ślady :)

  7. Smacznego, ja wstawiam zdjęcia, na których dodałam do śniadania mistrzów trochę wiśni, które wsadziłam do słoika w lipcu i wsiadam w auto :)

Ocena:
Brak ocen

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.